Szyjemy z miłości…

Polar minky – przyjazny dla dziecięcej skóry

Od kilku lat niesłabnącą popularnością cieszy się materiał minky. Jest to rodzaj polaru, wyjątkowo delikatny w dotyku. Tworzy się z niego najróżniejsze akcesoria dla najmłodszych i ich mam. Materiał minky jest cieplutki i taki, że aż chce się do niego przytulać. Stąd nie słabnie jego popularność pośród mam, które chętnie decydują się na wyprawki dla swoich pociesz w wybranym kolorze właśnie z tej tkaniny.

 

Gdzie kupić minky?

 

Niemal każda hurtownia krawiecka dysponuje obecnie minky w swojej ofercie. Wynika to z dużego zainteresowania i oczywiście możliwości zarobku. Minky występuje w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, także każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Stosunkowo powszechne jest, że hurtownia krawiecka oferuje polar minky na metry, dzięki czemu możemy kupować go taką ilość, jaka jest nam niezbędna.

 

Polar minky na metry w sklepach stacjonarnych

 

Decydując się kupić polar minky na metry w jednym ze sklepów stacjonarnych dla osób zajmujących się szyciem, najczęściej musimy się liczyć z nieco wyższą ceną niżeli ma to miejsce w sklepach internetowych. Wynika to ze zdecydowanie wyższych kosztów prowadzenia takiej działalności, która wymaga wynajęcia odpowiedniego lokalu i zatrudnienia personelu.

Co szyje się z minky?

 

Z polaru minky popularnie wykonuje się najróżniejsze akcesoria dla dzieci. Popularne są śpiworki do wózków, rożki niemowlęce, poduszeczki (motylki) do wózków, zestawy pościeli, poduszki, koce, maskotki (pierwsze przytulanki), mufki do wózków, osłony na pasy w wózku, osłony na pałąk i wiele innych – tak naprawdę pośród możliwości jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

 

Wyprawka dla niemowlaka

 

Jak widać materiał minky świetnie nadaje się do stworzenia przepięknej wyprawki dla niemowlaka. Rodzice najczęściej wybierają kolor polaru i dopierają do tego kolorową lub stonowaną we wzorach i odcieniach bawełnę, która stanowi drugą stronę szytego kompletu. Dzięki temu tworzymy spersonalizowaną wyprawkę dla naszego niemowlaka. To również świetny pomysł na prezent, tylko warto spytać rodziców co już mają. Różnego typu materiały na metry znajdziesz na https://mimoza-tkaniny.pl

 

 

Dodaj komentarz

Your e-mail will not be published. All required Fields are marked